ČESKÁ UNIE BOJOVÝCH UMĚNÍ
Administrační centrumDržitelé STV DAN
Česká Asociace Budo KarateČeská asociace kickboxuČeská asociace tradičního karateČeská federace KendóČeský svaz karateČeský svaz karate FSKAČeský svaz karate Goju RyuČeský svaz karate JKASKIF CZ
 
MUDr. Martin ČULEN
9. DAN
MUDr. Martin ČULEN
Český svaz karate Goju Ryu
Karel KESL
9. DAN
Karel KESL
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Ing. Jiří BOČEK MBA
8. DAN
Ing. Jiří BOČEK MBA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Ondřej MUSIL Ph.D
8. DAN
Ing. Ondřej MUSIL Ph.D
Český svaz karate
Vladimír RYSKA DiS
8. DAN
Vladimír RYSKA DiS
Český svaz karate
Jan SOCHATZI
8. DAN
Jan SOCHATZI
Český svaz karate
Jiří FAKTOR
7. DAN
Jiří FAKTOR
Český svaz karate
Jaromír MUSIL
7. DAN
Jaromír MUSIL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Miroslav SOBEK
7. DAN
Miroslav SOBEK
Český svaz karate
Karel STRNAD
7. DAN
Karel STRNAD
Český svaz karate JKA
Mgr. Stanislav BÍLÝ
6. DAN
Mgr. Stanislav BÍLÝ
Český svaz karate JKA
Steen CARLSSON
6. DAN
Steen CARLSSON
Český svaz karate JKA
Zdeněk DVOŘÁK
6. DAN
Zdeněk DVOŘÁK
Český svaz karate
Marek FRANTA
6. DAN
Marek FRANTA
Český svaz karate
Dr. Michal HRUBÝ PhD.
6. DAN
Dr. Michal HRUBÝ PhD.
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Iva JANDOVÁ
6. DAN
Iva JANDOVÁ
Český svaz karate
Radek KLEIBL
6. DAN
Radek KLEIBL
Česká asociace tradičního karate
Ing Bohumil KOLOC
6. DAN
Ing Bohumil KOLOC
Český svaz karate
Mgr. Pavel KRÁTKÝ
6. DAN
Mgr. Pavel KRÁTKÝ
Český svaz karate
Jaroslav NEKOLA
6. DAN
Jaroslav NEKOLA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Karel PLESNÍK
6. DAN
Ing. Karel PLESNÍK
Český svaz karate
Josef POLÁK
6. DAN
Josef POLÁK
Český svaz karate
Jan PYTLÍK
6. DAN
Jan PYTLÍK
Český svaz karate
Richard RŮŽIČKA
6. DAN
Richard RŮŽIČKA
Český svaz karate
Český svaz karate JKA
Svatopluk SEKANINA
6. DAN
Svatopluk SEKANINA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Jan STEKLÝ
6. DAN
Jan STEKLÝ
Český svaz karate JKA
Karel STRNAD
6. DAN
Karel STRNAD
Český svaz karate
Bc. Luděk ŠÍMA
6. DAN
Bc. Luděk ŠÍMA
Český svaz karate
Ing. Pavel ŠTĚPÁN
6. DAN
Ing. Pavel ŠTĚPÁN
Český svaz karate
Jaroslav VALENTA
6. DAN
Jaroslav VALENTA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Miloslav ZDRAŽIL
6. DAN
Miloslav ZDRAŽIL
Český svaz karate
Jan ADAM
5. DAN
Jan ADAM
Český svaz karate
Jan BARTOŠ
5. DAN
Jan BARTOŠ
Český svaz karate
Ing. Robin BAŘÁK
5. DAN
Ing. Robin BAŘÁK
Česká asociace tradičního karate
Mgr. Jiří BAŠUS
5. DAN
Mgr. Jiří BAŠUS
Český svaz karate
Umberto BEDENDO
5. DAN
Umberto BEDENDO
Český svaz karate
Ing. Pavel BENEŠ
5. DAN
Ing. Pavel BENEŠ
Český svaz karate JKA
Miroslav BOGUSKÝ
5. DAN
Miroslav BOGUSKÝ
Český svaz karate
Vladimír BUDÍN
5. DAN
Vladimír BUDÍN
SKIF CZ
Eva BUZKOVÁ
5. DAN
Eva BUZKOVÁ
Český svaz karate JKA
Petr CIBULKA
5. DAN
Petr CIBULKA
Český svaz karate JKA
Pavel ČECH
5. DAN
Pavel ČECH
Český svaz karate
Mgr. Josef DOČKAL
5. DAN
Mgr. Josef DOČKAL
Český svaz karate
SKIF CZ
František FARA
5. DAN
František FARA
Český svaz karate
Ing. Jiří FENCL
5. DAN
Ing. Jiří FENCL
Český svaz karate JKA
Igor FOJTÍK
5. DAN
Igor FOJTÍK
Český svaz karate JKA
Kamil GUZEK
5. DAN
Kamil GUZEK
SKIF CZ
Ing. Bc. Martin HANÁK
5. DAN
Ing. Bc. Martin HANÁK
Český svaz karate JKA
David HAVLÍK
5. DAN
David HAVLÍK
Český svaz karate JKA
Zdeňka HODOVÁ
5. DAN
Zdeňka HODOVÁ
Český svaz karate
Aleš HROMÁDKO
5. DAN
Aleš HROMÁDKO
Český svaz karate
Ludoslav HRONEK
5. DAN
Ludoslav HRONEK
Český svaz karate
Radoslav JANUŠ
5. DAN
Radoslav JANUŠ
Česká asociace tradičního karate
MUDr. Karel JEDLIČKA
5. DAN
MUDr. Karel JEDLIČKA
Český svaz karate
Mgr Petr JŮZA
5. DAN
Mgr Petr JŮZA
Český svaz karate
Mgr Roman KNEIFL
5. DAN
Mgr Roman KNEIFL
Český svaz karate JKA
Bc. Petr KOCMÁNEK
5. DAN
Bc. Petr KOCMÁNEK
Český svaz karate
Mgr. Jana KONEČNÁ
5. DAN
Mgr. Jana KONEČNÁ
Český svaz karate JKA
Ing. Zdeněk KUBALÍK
5. DAN
Ing. Zdeněk KUBALÍK
Český svaz karate
Ing Elemír KUBÍNI
5. DAN
Ing Elemír KUBÍNI
Český svaz karate
Vlastislav MIKA
5. DAN
Vlastislav MIKA
Český svaz karate Goju Ryu
Bc. Lukáš MIKLO
5. DAN
Bc. Lukáš MIKLO
Český svaz karate
Ing. Jan MORAVEC Ph.D.
5. DAN
Ing. Jan MORAVEC Ph.D.
Česká Asociace Budo Karate
Milan MOŽIEŠÍK
5. DAN
Milan MOŽIEŠÍK
Český svaz karate
Josef PĚKNIC
5. DAN
Josef PĚKNIC
Český svaz karate JKA
Daniel PEKUNIAK
5. DAN
Daniel PEKUNIAK
Český svaz karate
Petra PISKAČOVÁ
5. DAN
Petra PISKAČOVÁ
Český svaz karate
Ing. Václav PLECER
5. DAN
Ing. Václav PLECER
Český svaz karate
Mgr. Jaroslav PODHORNÝ
5. DAN
Mgr. Jaroslav PODHORNÝ
Český svaz karate JKA
Radek PRIMUS
5. DAN
Radek PRIMUS
Český svaz karate
Bronislav PUZRLA
5. DAN
Bronislav PUZRLA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Blanka PYTLÍKOVÁ
5. DAN
Blanka PYTLÍKOVÁ
Český svaz karate
Jaroslav REHUŠ
5. DAN
Jaroslav REHUŠ
Český svaz karate Goju Ryu
Mgr. Milan SEDLÁK
5. DAN
Mgr. Milan SEDLÁK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Mgr. Martin SLÁMA MBA
5. DAN
Mgr. Martin SLÁMA MBA
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ
5. DAN
Ing. Hana VAŠÍČKOVÁ
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Viktor VEJVODA
5. DAN
Viktor VEJVODA
Český svaz karate
Petr ZÁZVORKA
5. DAN
Petr ZÁZVORKA
Český svaz karate
Pavel ZNAMENÁČEK
5. DAN
Pavel ZNAMENÁČEK
Český svaz karate
Ing. Vít ŽATKA
5. DAN
Ing. Vít ŽATKA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Vlastislav BĚHOUN
4. DAN
Vlastislav BĚHOUN
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Josef BĚLICA MBA
4. DAN
Ing. Josef BĚLICA MBA
Český svaz karate
PhDr. Petr BENÍŠEK ,MPA
4. DAN
PhDr. Petr BENÍŠEK ,MPA
Český svaz karate
Mario BORTOLI
4. DAN
Mario BORTOLI
Český svaz karate
Martin BRABEC
4. DAN
Martin BRABEC
Český svaz karate
Martin BREJCHA
4. DAN
Martin BREJCHA
Český svaz karate
Milan BRUCH
4. DAN
Milan BRUCH
Český svaz karate
Jakub DOLEŽAL
4. DAN
Jakub DOLEŽAL
Český svaz karate JKA
David DVOŘÁK
4. DAN
David DVOŘÁK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
MUDr. Petr GRÜNTHAL
4. DAN
MUDr. Petr GRÜNTHAL
Český svaz karate JKA
Ing. Martin HERMANN
4. DAN
Ing. Martin HERMANN
Český svaz karate
Jiří HODÍK
4. DAN
Jiří HODÍK
Český svaz karate
Ing. Ondřej CHARVÁT
4. DAN
Ing. Ondřej CHARVÁT
Český svaz karate
Ing. Roman JIRÁK Ph.D.
4. DAN
Ing. Roman JIRÁK Ph.D.
Český svaz karate Goju Ryu
Mgr Petr JŮZA
4. DAN
Mgr Petr JŮZA
SKIF CZ
BcA. Luboš KLUIBER
4. DAN
BcA. Luboš KLUIBER
Český svaz karate
Aleksey KONOVALOV
4. DAN
Aleksey KONOVALOV
Český svaz karate
Ing. Petr KOPECKÝ
4. DAN
Ing. Petr KOPECKÝ
Český svaz karate
František KOPUNEC
4. DAN
František KOPUNEC
Český svaz karate
Ing. Tomáš KOVALOVSKÝ
4. DAN
Ing. Tomáš KOVALOVSKÝ
Český svaz karate JKA
Roman KRÁTKÝ
4. DAN
Roman KRÁTKÝ
Český svaz karate
Stanislav KRIŠTOF
4. DAN
Stanislav KRIŠTOF
Český svaz karate JKA
Marek KUBÍN
4. DAN
Marek KUBÍN
Český svaz karate
Martin LEŠKA
4. DAN
Martin LEŠKA
Český svaz karate
Pavel LETOCHA
4. DAN
Pavel LETOCHA
Český svaz karate Goju Ryu
Vladimír LIMBURSKÝ
4. DAN
Vladimír LIMBURSKÝ
Český svaz karate JKA
Mgr. Veronika MIŠKOVÁ
4. DAN
Mgr. Veronika MIŠKOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Jan MORAVEC Ph.D.
4. DAN
Ing. Jan MORAVEC Ph.D.
Český svaz karate
Pavel MORIC
4. DAN
Pavel MORIC
Český svaz karate
Tomáš NERADIL
4. DAN
Tomáš NERADIL
Česká asociace tradičního karate
Jaroslav NETRVAL
4. DAN
Jaroslav NETRVAL
SKIF CZ
Petr OLIVA
4. DAN
Petr OLIVA
Český svaz karate JKA
Mgr. Josef PATÍK
4. DAN
Mgr. Josef PATÍK
Český svaz karate JKA
PhDr. Radim PAVELKA Ph.D.
4. DAN
PhDr. Radim PAVELKA Ph.D.
Český svaz karate
Radek PAVLIS
4. DAN
Radek PAVLIS
Česká asociace tradičního karate
Ing. Radek PĚKNIC
4. DAN
Ing. Radek PĚKNIC
Český svaz karate JKA
Milan PEKNIK
4. DAN
Milan PEKNIK
Český svaz karate
Ing. René PELÁNEK Ph.D.
4. DAN
Ing. René PELÁNEK Ph.D.
Český svaz karate
Zbyšek PETRŽÍLEK
4. DAN
Zbyšek PETRŽÍLEK
Český svaz karate JKA
Petr PETŘÍK
4. DAN
Petr PETŘÍK
Český svaz karate
Miroslav PJOSA
4. DAN
Miroslav PJOSA
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Jakub PRAHL Ph.D.
4. DAN
Ing. Jakub PRAHL Ph.D.
Český svaz karate
Marie PRAJZLEROVÁ
4. DAN
Marie PRAJZLEROVÁ
Český svaz karate JKA
Karel PRŮCHA Ing.,CSc.
4. DAN
Karel PRŮCHA Ing.,CSc.
Český svaz karate
Jan PŘIBYL
4. DAN
Jan PŘIBYL
Český svaz karate
Ing. Martin ŘÍHA
4. DAN
Ing. Martin ŘÍHA
Česká asociace tradičního karate
Ing. Petra SCHIFFMANNOVÁ
4. DAN
Ing. Petra SCHIFFMANNOVÁ
Český svaz karate
David SIROVÝ
4. DAN
David SIROVÝ
Český svaz karate
JUDr. Petr SKRYJA LL.M.
4. DAN
JUDr. Petr SKRYJA LL.M.
Česká asociace tradičního karate
Martin ŠEFARA
4. DAN
Martin ŠEFARA
Český svaz karate JKA
Mgr. Marek ŠÍR
4. DAN
Mgr. Marek ŠÍR
Český svaz karate
Ing. Vít ŠTENCEL
4. DAN
Ing. Vít ŠTENCEL
Český svaz karate
SKIF CZ
Jan ŠTĚPÁN
4. DAN
Jan ŠTĚPÁN
Český svaz karate JKA
Ing. Karel ŠVEJDA
4. DAN
Ing. Karel ŠVEJDA
Český svaz karate
Mgr. Jakub TESÁREK
4. DAN
Mgr. Jakub TESÁREK
Český svaz karate
Tomáš TRAGAN
4. DAN
Tomáš TRAGAN
SKIF CZ
Josef VORÁČEK
4. DAN
Josef VORÁČEK
Český svaz karate JKA
Mgr. Filip VRBÍK
4. DAN
Mgr. Filip VRBÍK
Český svaz karate
Ing. Ondřej ZEMAN
4. DAN
Ing. Ondřej ZEMAN
Český svaz karate JKA
Lukáš ADAM
3. DAN
Lukáš ADAM
Český svaz karate JKA
Marek BABOR
3. DAN
Marek BABOR
Český svaz karate JKA
Jana BĚLICOVÁ
3. DAN
Jana BĚLICOVÁ
Český svaz karate
Daniel BENEŠ
3. DAN
Daniel BENEŠ
Český svaz karate JKA
MUDr. David BERAN
3. DAN
MUDr. David BERAN
Český svaz karate
Ing. Ludovít BLAHO
3. DAN
Ing. Ludovít BLAHO
Český svaz karate
Martin BLATOŇ
3. DAN
Martin BLATOŇ
Český svaz karate
Ing.Mgr. Monika BLEŠOVÁ
3. DAN
Ing.Mgr. Monika BLEŠOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Miroslav COUFAL
3. DAN
Miroslav COUFAL
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Jan ČERNÍK
3. DAN
Ing. Jan ČERNÍK
Český svaz karate
Ing. Petr DUCHOSLAV
3. DAN
Ing. Petr DUCHOSLAV
Český svaz karate
Emil ERBEN
3. DAN
Emil ERBEN
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
MUDr. Ladislav FRONĚK
3. DAN
MUDr. Ladislav FRONĚK
Český svaz karate JKA
Davide GALLI
3. DAN
Davide GALLI
Český svaz karate JKA
RNDr. Vladimír GLADKOV
3. DAN
RNDr. Vladimír GLADKOV
Český svaz karate JKA
Dušan HAJMACH
3. DAN
Dušan HAJMACH
Český svaz karate
Pavel HARSA
3. DAN
Pavel HARSA
Český svaz karate
Ladislav HAVEL
3. DAN
Ladislav HAVEL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Vladimír HEROLD
3. DAN
Vladimír HEROLD
SKIF CZ
Zdeněk HOKR
3. DAN
Zdeněk HOKR
Český svaz karate
Ing. Dana HRADSKÁ
3. DAN
Ing. Dana HRADSKÁ
Česká asociace tradičního karate
Aleš HRÁCH
3. DAN
Aleš HRÁCH
Český svaz karate
Ladislav HURDÁLEK
3. DAN
Ladislav HURDÁLEK
SKIF CZ
Miroslav HÝSEK
3. DAN
Miroslav HÝSEK
Český svaz karate
Dominika HÝSKOVÁ
3. DAN
Dominika HÝSKOVÁ
Český svaz karate
Ing. Jozef CHOCHOLÁČEK
3. DAN
Ing. Jozef CHOCHOLÁČEK
Český svaz karate Goju Ryu
Vladimír JANDA
3. DAN
Vladimír JANDA
Český svaz karate
JUDr. Jiří JAROŠ PhD.
3. DAN
JUDr. Jiří JAROŠ PhD.
Český svaz karate
Veronika JELÍNKOVÁ
3. DAN
Veronika JELÍNKOVÁ
Český svaz karate
Jan JUKL
3. DAN
Jan JUKL
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
Tereza JŮNOVÁ DiS.
3. DAN
Tereza JŮNOVÁ DiS.
Český svaz karate
Hana JURÁŇOVÁ
3. DAN
Hana JURÁŇOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Michal KAISER
3. DAN
Michal KAISER
SKIF CZ
Kateřina KESLOVÁ
3. DAN
Kateřina KESLOVÁ
Česká Asociace Budo Karate
Český svaz karate
BC Michal KOMPAN
3. DAN
BC Michal KOMPAN
Český svaz karate
Kristina KOPUNCOVÁ
3. DAN
Kristina KOPUNCOVÁ
Český svaz karate
Mgr. Jiří KOTALA
3. DAN
Mgr. Jiří KOTALA
SKIF CZ
Patrik KOTAS
3. DAN
Patrik KOTAS
Český svaz karate
Mgr. Ondřej KŘÍŽ
3. DAN
Mgr. Ondřej KŘÍŽ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Michal KŘÍŽEK
3. DAN
Michal KŘÍŽEK
Český svaz karate
Ing. Pavel KUNC
3. DAN
Ing. Pavel KUNC
Český svaz karate JKA
Jan KVĚT
3. DAN
Jan KVĚT
Český svaz karate JKA
Ing. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ
3. DAN
Ing. arch. Ivana LAŠTŮVKOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Zuzana LINHARTOVÁ
3. DAN
Zuzana LINHARTOVÁ
Český svaz karate
Roman LYSONĚK
3. DAN
Roman LYSONĚK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. David MACEK
3. DAN
Ing. David MACEK
Český svaz karate JKA
Mgr. Lenka MACKOVÁ
3. DAN
Mgr. Lenka MACKOVÁ
Český svaz karate
mgr Miroslav MANDÍK
3. DAN
mgr Miroslav MANDÍK
Český svaz karate
Roman MASOPUST
3. DAN
Roman MASOPUST
Český svaz karate JKA
Daniel MATOUŠEK
3. DAN
Daniel MATOUŠEK
Český svaz karate JKA
Petr MĚSTKA
3. DAN
Petr MĚSTKA
Česká asociace tradičního karate
Mgr. Štěpánka MIKEŠOVÁ
3. DAN
Mgr. Štěpánka MIKEŠOVÁ
Český svaz karate
MUDr. Zlata MISTOLEROVÁ
3. DAN
MUDr. Zlata MISTOLEROVÁ
Český svaz karate
Josef MIŠÁK
3. DAN
Josef MIŠÁK
Český svaz karate
Jaroslav MLÉČKA
3. DAN
Jaroslav MLÉČKA
Český svaz karate JKA
Ing. Miloslav MOTL ,DiS.
3. DAN
Ing. Miloslav MOTL ,DiS.
Český svaz karate
Petr MRÁČEK
3. DAN
Petr MRÁČEK
SKIF CZ
Ing. Karel MUK
3. DAN
Ing. Karel MUK
Český svaz karate JKA
Ing. Pavla MUSILOVÁ PhD.
3. DAN
Ing. Pavla MUSILOVÁ PhD.
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Mgr. Petr NECHYBA
3. DAN
Mgr. Petr NECHYBA
Český svaz karate
Petra NOVÁ
3. DAN
Petra NOVÁ
Český svaz karate
Andrea OBHLÍDALOVÁ
3. DAN
Andrea OBHLÍDALOVÁ
Český svaz karate
Jaroslav PANTŮČEK
3. DAN
Jaroslav PANTŮČEK
Český svaz karate JKA
Pavel PECHAN
3. DAN
Pavel PECHAN
Český svaz karate JKA
Mgr. Jaroslav PEŘINA
3. DAN
Mgr. Jaroslav PEŘINA
SKIF CZ
Jindřich PILMANN
3. DAN
Jindřich PILMANN
Český svaz karate
Miroslav PJOSA
3. DAN
Miroslav PJOSA
Český svaz karate
Regina PLAŠILOVÁ
3. DAN
Regina PLAŠILOVÁ
Český svaz karate
Jaromír POKORNÝ
3. DAN
Jaromír POKORNÝ
Český svaz karate
Kamil PRASK
3. DAN
Kamil PRASK
Český svaz karate JKA
Linda PRIŠKINOVÁ
3. DAN
Linda PRIŠKINOVÁ
Český svaz karate JKA
Patrik PUNČOCHÁŘ
3. DAN
Patrik PUNČOCHÁŘ
Česká asociace tradičního karate
Václav RADECHOVSKÝ
3. DAN
Václav RADECHOVSKÝ
Český svaz karate
Josef RENDL
3. DAN
Josef RENDL
Český svaz karate
Martin RETHY
3. DAN
Martin RETHY
Český svaz karate
Robert ROUS
3. DAN
Robert ROUS
SKIF CZ
Filip SAIDL
3. DAN
Filip SAIDL
Český svaz karate
Vojtěch SLÍVA
3. DAN
Vojtěch SLÍVA
Česká asociace tradičního karate
Mgr. Bohuslav ŠÁLA
3. DAN
Mgr. Bohuslav ŠÁLA
Český svaz karate
Ing. Jiří ŠÍR
3. DAN
Ing. Jiří ŠÍR
Český svaz karate JKA
Mgr. Marek ŠÍR
3. DAN
Mgr. Marek ŠÍR
Český svaz karate JKA
Libor ŠKAŘUPA
3. DAN
Libor ŠKAŘUPA
SKIF CZ
Ing. Darina ŠKAŘUPOVÁ
3. DAN
Ing. Darina ŠKAŘUPOVÁ
SKIF CZ
Josef ŠLAHŮNEK
3. DAN
Josef ŠLAHŮNEK
Český svaz karate JKA
Doc. Ing. Bc. Igor ŠPLÍCHAL CSc.
3. DAN
Doc. Ing. Bc. Igor ŠPLÍCHAL CSc.
Český svaz karate JKA
Mgr. Petr ŠTEFLÍČEK
3. DAN
Mgr. Petr ŠTEFLÍČEK
Český svaz karate
Ing. Vít ŠTENCEL
3. DAN
Ing. Vít ŠTENCEL
Český svaz karate Goju Ryu
Petra ŠTENCLOVÁ
3. DAN
Petra ŠTENCLOVÁ
Český svaz karate
Jakub ŠTĚPÁN
3. DAN
Jakub ŠTĚPÁN
Česká asociace tradičního karate
Jaromír ŠVENDA
3. DAN
Jaromír ŠVENDA
Český svaz karate
Pavel ŠVOJGR
3. DAN
Pavel ŠVOJGR
SKIF CZ
Milan TESAŘ
3. DAN
Milan TESAŘ
Český svaz karate
Ing Jitka TROJANOVA
3. DAN
Ing Jitka TROJANOVA
Český svaz karate
Jaroslav TVRDÍK
3. DAN
Jaroslav TVRDÍK
Český svaz karate
Libor VÁLEK
3. DAN
Libor VÁLEK
Český svaz karate JKA
Martin VALEŠ
3. DAN
Martin VALEŠ
Český svaz karate
Mgr. Tomáš VANĚK
3. DAN
Mgr. Tomáš VANĚK
SKIF CZ
Jan VAŠÍČEK DiS.
3. DAN
Jan VAŠÍČEK DiS.
Český svaz karate
Mgr. Lubomír VAVERKA
3. DAN
Mgr. Lubomír VAVERKA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Doc. Ing. Stanislav VĚCHET Ph.D.
3. DAN
Doc. Ing. Stanislav VĚCHET Ph.D.
Český svaz karate
Mgr. Lucie VEITHOVÁ
3. DAN
Mgr. Lucie VEITHOVÁ
Český svaz karate
Tomáš VENTURA
3. DAN
Tomáš VENTURA
Česká asociace tradičního karate
Hana VENTUROVÁ
3. DAN
Hana VENTUROVÁ
Česká asociace tradičního karate
David VLK
3. DAN
David VLK
Český svaz karate
Josef VORÁČEK
3. DAN
Josef VORÁČEK
Český svaz karate JKA
Ing. David ZACHARA
3. DAN
Ing. David ZACHARA
Česká asociace tradičního karate
Petr ZACHAŘ
3. DAN
Petr ZACHAŘ
Český svaz karate
Bc. Antonín ZAJÍC
3. DAN
Bc. Antonín ZAJÍC
Český svaz karate JKA
Martin ZVĚŘINA
3. DAN
Martin ZVĚŘINA
Český svaz karate
Radovan ANDRLE DiS.
2. DAN
Radovan ANDRLE DiS.
Český svaz karate
Mgr. Kateřina ANDRŠOVÁ
2. DAN
Mgr. Kateřina ANDRŠOVÁ
Český svaz karate JKA
Zuzana AUGUSTINOVÁ
2. DAN
Zuzana AUGUSTINOVÁ
Český svaz karate
Martin BARTOŠ
2. DAN
Martin BARTOŠ
Český svaz karate
David BEIL
2. DAN
David BEIL
Český svaz karate
Marek BEZDĚK
2. DAN
Marek BEZDĚK
Český svaz karate
Mgr. Jaroslav BÍLEK
2. DAN
Mgr. Jaroslav BÍLEK
Český svaz karate JKA
Jiří BOHÁČ
2. DAN
Jiří BOHÁČ
Český svaz karate JKA
Kristina BOSÁKOVÁ
2. DAN
Kristina BOSÁKOVÁ
Český svaz karate JKA
Petr BRABENEC
2. DAN
Petr BRABENEC
Český svaz karate
Antonín BROŽÍČEK
2. DAN
Antonín BROŽÍČEK
Český svaz karate JKA
Tamara BRUHA
2. DAN
Tamara BRUHA
Český svaz karate
Jindřich BULAN
2. DAN
Jindřich BULAN
Český svaz karate Goju Ryu
Daniel BURDA
2. DAN
Daniel BURDA
Český svaz karate
Michal BUREŠ
2. DAN
Michal BUREŠ
Český svaz karate
Nela CELAROVÁ
2. DAN
Nela CELAROVÁ
Český svaz karate
Ing. Ondřej ČECH
2. DAN
Ing. Ondřej ČECH
Český svaz karate
Mgr. Marek ČECHÁK
2. DAN
Mgr. Marek ČECHÁK
Česká asociace tradičního karate
Ondřej ČERMÁK
2. DAN
Ondřej ČERMÁK
Český svaz karate JKA
Michaela ČERMÁKOVÁ
2. DAN
Michaela ČERMÁKOVÁ
Český svaz karate JKA
Ing. Čestmír ČERVENKA
2. DAN
Ing. Čestmír ČERVENKA
Česká asociace tradičního karate
František DOLEČEK
2. DAN
František DOLEČEK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ladislav DOLEŽAL
2. DAN
Ladislav DOLEŽAL
Český svaz karate JKA
Katarína DOPITOVÁ-SÁMELOVÁ
2. DAN
Katarína DOPITOVÁ-SÁMELOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Jan DROBEČEK
2. DAN
Ing. Jan DROBEČEK
Český svaz karate JKA
Ing. Rostislav DVOŘÁK
2. DAN
Ing. Rostislav DVOŘÁK
Český svaz karate Goju Ryu
Vladimír DVOŘÁK
2. DAN
Vladimír DVOŘÁK
Český svaz karate JKA
Mgr. Ladislav EXNER
2. DAN
Mgr. Ladislav EXNER
Česká Asociace Budo Karate
Luboš FELGR
2. DAN
Luboš FELGR
Český svaz karate
Petr FIALA
2. DAN
Petr FIALA
Český svaz karate
Ing. Kamila FLANDEROVÁ
2. DAN
Ing. Kamila FLANDEROVÁ
Český svaz karate
Michal FRAJS
2. DAN
Michal FRAJS
Česká asociace tradičního karate
Tomáš FRONĚK
2. DAN
Tomáš FRONĚK
Český svaz karate JKA
Monika FROŇKOVÁ
2. DAN
Monika FROŇKOVÁ
Český svaz karate JKA
Radek FRÜHAUF
2. DAN
Radek FRÜHAUF
Český svaz karate
Jaromír FUČÍK
2. DAN
Jaromír FUČÍK
Český svaz karate JKA
Ladislav GÁF
2. DAN
Ladislav GÁF
Český svaz karate
Michal GALÁT
2. DAN
Michal GALÁT
Česká asociace tradičního karate
Zuzana GALDOVÁ
2. DAN
Zuzana GALDOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Jan GIBAS
2. DAN
Jan GIBAS
SKIF CZ
Miroslav HALUZA
2. DAN
Miroslav HALUZA
Český svaz karate Goju Ryu
Jana HAMROVÁ
2. DAN
Jana HAMROVÁ
Česká asociace tradičního karate
Ing. Radim HAVRLANT
2. DAN
Ing. Radim HAVRLANT
Český svaz karate JKA
Jan HEGER
2. DAN
Jan HEGER
Česká asociace tradičního karate
Richard HEGER
2. DAN
Richard HEGER
Česká asociace tradičního karate
Petr HERMANN
2. DAN
Petr HERMANN
Český svaz karate
Mgr. Tomáš HERMANN
2. DAN
Mgr. Tomáš HERMANN
Český svaz karate
Markéta HEŘMÁNKOVÁ
2. DAN
Markéta HEŘMÁNKOVÁ
Český svaz karate
Petr HORA
2. DAN
Petr HORA
Český svaz karate
David HORÁČEK
2. DAN
David HORÁČEK
Český svaz karate JKA
Ivana HORDĚJČUKOVÁ
2. DAN
Ivana HORDĚJČUKOVÁ
Český svaz karate
Pavel HORŇÁK
2. DAN
Pavel HORŇÁK
Český svaz karate
Ing. Hana HRABCOVÁ
2. DAN
Ing. Hana HRABCOVÁ
Český svaz karate
Veronika HRŮZOVÁ
2. DAN
Veronika HRŮZOVÁ
Český svaz karate JKA
Vít HUDEC
2. DAN
Vít HUDEC
Český svaz karate
Matěj HULÍK
2. DAN
Matěj HULÍK
Český svaz karate
Roman CHALOUPKA
2. DAN
Roman CHALOUPKA
Český svaz karate
Ion ILCU
2. DAN
Ion ILCU
Český svaz karate
Stanislav IŠTVÁNEK
2. DAN
Stanislav IŠTVÁNEK
Český svaz karate
Bc. Rudolf JAKEŠ
2. DAN
Bc. Rudolf JAKEŠ
Český svaz karate JKA
Milan JANČÁK
2. DAN
Milan JANČÁK
Český svaz karate
Lukáš JANDA
2. DAN
Lukáš JANDA
Český svaz karate
Martina JANUŠOVÁ
2. DAN
Martina JANUŠOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Bc. Jana JEDLIČKOVÁ DiS
2. DAN
Bc. Jana JEDLIČKOVÁ DiS
Český svaz karate JKA
Dalibor JECH
2. DAN
Dalibor JECH
Český svaz karate JKA
František JELEN
2. DAN
František JELEN
Český svaz karate
Jitka JÍLKOVÁ
2. DAN
Jitka JÍLKOVÁ
Český svaz karate JKA
Michal JINDRA
2. DAN
Michal JINDRA
Český svaz karate
Mgr. Jan JURÁSEK
2. DAN
Mgr. Jan JURÁSEK
SKIF CZ
Martin KÁČER
2. DAN
Martin KÁČER
Česká asociace tradičního karate
Jan KALKUŠ
2. DAN
Jan KALKUŠ
Český svaz karate JKA
Ing. Pavel KAMENICKÝ
2. DAN
Ing. Pavel KAMENICKÝ
Český svaz karate
Ing. Veronika KAMENSKÁ
2. DAN
Ing. Veronika KAMENSKÁ
Český svaz karate
Petra KARLOVÁ
2. DAN
Petra KARLOVÁ
Český svaz karate JKA
Jan KÁRNÍK
2. DAN
Jan KÁRNÍK
SKIF CZ
Mgr. Jan KAŠE
2. DAN
Mgr. Jan KAŠE
Český svaz karate
Jáchym KESL
2. DAN
Jáchym KESL
Český svaz karate
Ing. Jakub KIELE
2. DAN
Ing. Jakub KIELE
Český svaz karate JKA
Patrik KLAPAL
2. DAN
Patrik KLAPAL
Český svaz karate
Klára KLEIBLOVÁ
2. DAN
Klára KLEIBLOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Tereza KLEIBLOVÁ
2. DAN
Tereza KLEIBLOVÁ
Česká asociace tradičního karate
PharmDr Jana KNEIFLOVÁ
2. DAN
PharmDr Jana KNEIFLOVÁ
Český svaz karate JKA
Jakub KNESEL
2. DAN
Jakub KNESEL
Český svaz karate
David KOCÁB
2. DAN
David KOCÁB
Český svaz karate JKA
Pavel KOCÁBEK
2. DAN
Pavel KOCÁBEK
Česká asociace kickboxu
Petra KOLÁŘSKÁ
2. DAN
Petra KOLÁŘSKÁ
Český svaz karate
BC Michal KOMPAN
2. DAN
BC Michal KOMPAN
Český svaz karate Goju Ryu
Petr KONFRŠT
2. DAN
Petr KONFRŠT
Český svaz karate
Pavel KORÁB
2. DAN
Pavel KORÁB
Český svaz karate
Mgr. Martin KOSEK MBA
2. DAN
Mgr. Martin KOSEK MBA
Český svaz karate
Petr KOSINA
2. DAN
Petr KOSINA
Český svaz karate
Lukáš KOTLÍK
2. DAN
Lukáš KOTLÍK
Český svaz karate
Lukáš KRAJÍČEK
2. DAN
Lukáš KRAJÍČEK
Česká asociace tradičního karate
Adéla KRÁTKÁ
2. DAN
Adéla KRÁTKÁ
Český svaz karate
Josef KRATOCHVÍL
2. DAN
Josef KRATOCHVÍL
SKIF CZ
Ing. Jiří KRYCH
2. DAN
Ing. Jiří KRYCH
Český svaz karate
Jan KRYŠTOF
2. DAN
Jan KRYŠTOF
Česká asociace tradičního karate
Mgr. Tomáš KŘÍŽEK
2. DAN
Mgr. Tomáš KŘÍŽEK
Český svaz karate JKA
Sabina KŘÍŽOVÁ
2. DAN
Sabina KŘÍŽOVÁ
SKIF CZ
Jaroslav KUBĚNA
2. DAN
Jaroslav KUBĚNA
Česká asociace tradičního karate
Martin KUBÍK
2. DAN
Martin KUBÍK
Český svaz karate
Michal KYNCL
2. DAN
Michal KYNCL
Český svaz karate
Jaromír LÁCHA
2. DAN
Jaromír LÁCHA
Český svaz karate
Jaromír LIBERDA
2. DAN
Jaromír LIBERDA
Český svaz karate
Ing. Ladislav LISZTWAN
2. DAN
Ing. Ladislav LISZTWAN
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Márton LOZSI
2. DAN
Márton LOZSI
Český svaz karate JKA
Quang-Vu LUONG
2. DAN
Quang-Vu LUONG
Český svaz karate JKA
Janusz LYDKA
2. DAN
Janusz LYDKA
Česká asociace tradičního karate
Radmila MACHÁČKOVÁ
2. DAN
Radmila MACHÁČKOVÁ
Český svaz karate
Ing. Aleš MAREK
2. DAN
Ing. Aleš MAREK
Český svaz karate
MVDr. Zdeněk MAREK
2. DAN
MVDr. Zdeněk MAREK
Český svaz karate
Mgr. Ladislav MAREŠ
2. DAN
Mgr. Ladislav MAREŠ
Český svaz karate
Jiří MEČL
2. DAN
Jiří MEČL
Český svaz karate
MUDr. Vojtěch MÉSZÁROS
2. DAN
MUDr. Vojtěch MÉSZÁROS
Český svaz karate
Martina MICHÁLKOVÁ
2. DAN
Martina MICHÁLKOVÁ
Český svaz karate JKA
Dominik MIKULA
2. DAN
Dominik MIKULA
Český svaz karate
Ing. Gustav MISTRÍK
2. DAN
Ing. Gustav MISTRÍK
Český svaz karate
Jiří MLÍKA
2. DAN
Jiří MLÍKA
Český svaz karate
Petr MRÁZ
2. DAN
Petr MRÁZ
Český svaz karate
Emílie MUNDLOVÁ
2. DAN
Emílie MUNDLOVÁ
Český svaz karate
Serhii NAZAROV
2. DAN
Serhii NAZAROV
Česká asociace tradičního karate
Martina NEMCOVÁ MUDr.
2. DAN
Martina NEMCOVÁ MUDr.
Český svaz karate
Michal NĚMEČEK
2. DAN
Michal NĚMEČEK
Česká asociace kickboxu
Michal NOVÁK
2. DAN
Michal NOVÁK
Český svaz karate
Tomáš NOVÁK
2. DAN
Tomáš NOVÁK
Český svaz karate JKA
MUDr. Ivana OBHLÍDALOVÁ
2. DAN
MUDr. Ivana OBHLÍDALOVÁ
Český svaz karate
Lenka PANENKOVÁ
2. DAN
Lenka PANENKOVÁ
Český svaz karate JKA
Robert PASTYŘÍK
2. DAN
Robert PASTYŘÍK
Česká asociace tradičního karate
MVDr. Michal PAVLÍK
2. DAN
MVDr. Michal PAVLÍK
Český svaz karate JKA
Vít PAYMA
2. DAN
Vít PAYMA
Český svaz karate JKA
Josef PEKAROVIČ
2. DAN
Josef PEKAROVIČ
Český svaz karate
Ing. Iveta PĚKNICOVÁ
2. DAN
Ing. Iveta PĚKNICOVÁ
Český svaz karate JKA
Nela PELÁNKOVÁ
2. DAN
Nela PELÁNKOVÁ
SKIF CZ
Aleš PETR
2. DAN
Aleš PETR
Český svaz karate JKA
Ing. Pavel PETR
2. DAN
Ing. Pavel PETR
Český svaz karate Goju Ryu
Alena POLÁKOVÁ
2. DAN
Alena POLÁKOVÁ
Český svaz karate
Petr POLOMIS
2. DAN
Petr POLOMIS
Český svaz karate JKA
Daniel POSLT
2. DAN
Daniel POSLT
Český svaz karate
Milan POSPÍCHAL
2. DAN
Milan POSPÍCHAL
Český svaz karate
PhDr. Mgr. Roman PROCHÁZKA Ph.D.
2. DAN
PhDr. Mgr. Roman PROCHÁZKA Ph.D.
Český svaz karate
Josef REJNEK
2. DAN
Josef REJNEK
Český svaz karate JKA
Jan ROHLENA
2. DAN
Jan ROHLENA
SKIF CZ
Jan ROLLER
2. DAN
Jan ROLLER
Český svaz karate
Jan ROZSÍVAL
2. DAN
Jan ROZSÍVAL
Český svaz karate
Jan RUTH
2. DAN
Jan RUTH
Český svaz karate
Martina RŮŽIČKOVÁ
2. DAN
Martina RŮŽIČKOVÁ
Český svaz karate
Štěpán ŘEZNÍČEK
2. DAN
Štěpán ŘEZNÍČEK
SKIF CZ
JUDr. Josef SECHOVEC
2. DAN
JUDr. Josef SECHOVEC
Český svaz karate
Mgr. Svatopluk SEKANINA
2. DAN
Mgr. Svatopluk SEKANINA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Tomáš SCHIFFMANN
2. DAN
Ing. Tomáš SCHIFFMANN
Český svaz karate
Vítek SIGMUND
2. DAN
Vítek SIGMUND
Český svaz karate
Ivan SIMANDL
2. DAN
Ivan SIMANDL
Český svaz karate
Jakub SLANAŘ
2. DAN
Jakub SLANAŘ
Český svaz karate
Jiří SMÉKAL
2. DAN
Jiří SMÉKAL
Český svaz karate
Ing. Pavel SMUTNÝ
2. DAN
Ing. Pavel SMUTNÝ
Český svaz karate JKA
Karel STANĚK
2. DAN
Karel STANĚK
Český svaz karate
Viktor STEGER
2. DAN
Viktor STEGER
Český svaz karate
Marie STEKLÁ
2. DAN
Marie STEKLÁ
Český svaz karate JKA
Jan STROPNICKÝ
2. DAN
Jan STROPNICKÝ
Český svaz karate
Mgr. Pavel STUPKA
2. DAN
Mgr. Pavel STUPKA
Český svaz karate JKA
Mgr. Jiří SVOBODA
2. DAN
Mgr. Jiří SVOBODA
Český svaz karate
Mgr. Luděk SVOBODA
2. DAN
Mgr. Luděk SVOBODA
Český svaz karate
Josef SÝKORA
2. DAN
Josef SÝKORA
Český svaz karate
Mgr. Simona SZEMLA
2. DAN
Mgr. Simona SZEMLA
Český svaz karate Goju Ryu
Patrik ŠEFL
2. DAN
Patrik ŠEFL
SKIF CZ
Jiří ŠIKULA
2. DAN
Jiří ŠIKULA
Český svaz karate
Saša ŠINDEL
2. DAN
Saša ŠINDEL
Česká asociace tradičního karate
Ing. Jiří ŠINOGL Ph.D.
2. DAN
Ing. Jiří ŠINOGL Ph.D.
Český svaz karate JKA
Jakub ŠKALOUD
2. DAN
Jakub ŠKALOUD
SKIF CZ
Miloš ŠKODA
2. DAN
Miloš ŠKODA
Český svaz karate
SKIF CZ
Mgr.Ing. René ŠKODA
2. DAN
Mgr.Ing. René ŠKODA
Český svaz karate
Bc. Veronika ŠKODOVÁ DiS.
2. DAN
Bc. Veronika ŠKODOVÁ DiS.
SKIF CZ
Radek ŠKRABAL
2. DAN
Radek ŠKRABAL
Česká asociace tradičního karate
Vojtěch ŠPETLÁK
2. DAN
Vojtěch ŠPETLÁK
Český svaz karate
Vladimír ŠVEHLA
2. DAN
Vladimír ŠVEHLA
SKIF CZ
Matteo TAMBORLANI
2. DAN
Matteo TAMBORLANI
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Martin TEMNIAK
2. DAN
Martin TEMNIAK
Český svaz karate
Radka TESAŘOVÁ
2. DAN
Radka TESAŘOVÁ
SKIF CZ
Roman TRLÍK
2. DAN
Roman TRLÍK
SKIF CZ
Martin TÚMA
2. DAN
Martin TÚMA
Český svaz karate
Petr VÁGNER
2. DAN
Petr VÁGNER
Česká asociace tradičního karate
Tomáš VALENA
2. DAN
Tomáš VALENA
Český svaz karate
Ing. Jan VALIŠ
2. DAN
Ing. Jan VALIŠ
Český svaz karate
Stanislav VANČURA
2. DAN
Stanislav VANČURA
Česká asociace tradičního karate
Petr VAŠEK
2. DAN
Petr VAŠEK
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Miroslava VAŠEKOVÁ
2. DAN
Ing. Miroslava VAŠEKOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing. Stanislav VAŠÍČEK
2. DAN
Ing. Stanislav VAŠÍČEK
Český svaz karate JKA
Petra VÁVROVÁ
2. DAN
Petra VÁVROVÁ
Český svaz karate
Ing Miroslav VEJČÍK
2. DAN
Ing Miroslav VEJČÍK
Český svaz karate
Andrea VERBÍKOVÁ
2. DAN
Andrea VERBÍKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Daniel VESELÝ
2. DAN
Daniel VESELÝ
Česká asociace tradičního karate
Petr VÍŠKA
2. DAN
Petr VÍŠKA
Český svaz karate JKA
Radovan VÍTÁMVÁS
2. DAN
Radovan VÍTÁMVÁS
Český svaz karate JKA
Vladimíra VÍTÁMVÁSOVÁ
2. DAN
Vladimíra VÍTÁMVÁSOVÁ
Český svaz karate JKA
Ing. Radovan VOJTÁŠ
2. DAN
Ing. Radovan VOJTÁŠ
Český svaz karate
SKIF CZ
Monika VOJTOVÁ
2. DAN
Monika VOJTOVÁ
Český svaz karate
Robert VYCHODIL
2. DAN
Robert VYCHODIL
Česká asociace tradičního karate
Bc. Hubert WITOSZ
2. DAN
Bc. Hubert WITOSZ
Český svaz karate
Jakub ZÁBOJ
2. DAN
Jakub ZÁBOJ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Tomáš ZAŤKO
2. DAN
Tomáš ZAŤKO
Český svaz karate Goju Ryu
Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁ
2. DAN
Veronika-Anna ZÁZVORKOVÁ
Český svaz karate
Mgr. Adam ZDOBINSKÝ
2. DAN
Mgr. Adam ZDOBINSKÝ
Český svaz karate JKA
Magdalena-Anne ŽŮČEK
2. DAN
Magdalena-Anne ŽŮČEK
Český svaz karate JKA
Tomáš ADAMEC
1. DAN
Tomáš ADAMEC
Český svaz karate
Emílie ADÁMKOVÁ
1. DAN
Emílie ADÁMKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Marek ANDRAŠI
1. DAN
Marek ANDRAŠI
Český svaz karate
Ing. Peter ANDRIS
1. DAN
Ing. Peter ANDRIS
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Ing Václav ANDRLE
1. DAN
Ing Václav ANDRLE
Český svaz karate
Petra ANDRŠOVÁ
1. DAN
Petra ANDRŠOVÁ
Český svaz karate
Radek ANTOŠ
1. DAN
Radek ANTOŠ
Český svaz karate
Laith AWAD
1. DAN
Laith AWAD
Česká asociace tradičního karate
Ing. Dominika BABIČKA-FIALOVÁ
1. DAN
Ing. Dominika BABIČKA-FIALOVÁ
Český svaz karate
SKIF CZ
Patrik BAČO
1. DAN
Patrik BAČO
Česká asociace tradičního karate
Brigita BAČOVÁ
1. DAN
Brigita BAČOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Karolína BAČOVÁ
1. DAN
Karolína BAČOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Adam BALCÁREK
1. DAN
Adam BALCÁREK
Český svaz karate JKA
Bc. Tomáš BALÍK
1. DAN
Bc. Tomáš BALÍK
Český svaz karate
Tomáš BALKO
1. DAN
Tomáš BALKO
Český svaz karate
Dominik BANDAS
1. DAN
Dominik BANDAS
Český svaz karate
Antonín BARCUCH
1. DAN
Antonín BARCUCH
Česká asociace tradičního karate
Beatrice-Anne BARNABAS
1. DAN
Beatrice-Anne BARNABAS
Česká asociace tradičního karate
José-Ricardo BARRETO
1. DAN
José-Ricardo BARRETO
Český svaz karate
Ing. Ivan BARTOŇ
1. DAN
Ing. Ivan BARTOŇ
Český svaz karate JKA
Pavel BAŠISTA
1. DAN
Pavel BAŠISTA
Český svaz karate JKA
Martin BEDNÁŘ
1. DAN
Martin BEDNÁŘ
Český svaz karate
Eliška BĚLÍČKOVÁ
1. DAN
Eliška BĚLÍČKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Karel BENDA
1. DAN
Karel BENDA
Český svaz karate
Daniel BENEŠ
1. DAN
Daniel BENEŠ
SKIF CZ
Milan BENEŠ
1. DAN
Milan BENEŠ
Český svaz karate JKA
Radana BENEŠOVÁ
1. DAN
Radana BENEŠOVÁ
Český svaz karate JKA
Matěj BEZDÍČEK
1. DAN
Matěj BEZDÍČEK
Český svaz karate
Ing. Vladimír BIALAS
1. DAN
Ing. Vladimír BIALAS
Český svaz karate
Zdeněk BIDZILIA
1. DAN
Zdeněk BIDZILIA
Český svaz karate
Vlastimil BIRČÁK
1. DAN
Vlastimil BIRČÁK
Český svaz karate JKA
Maxim BIRIUCOV
1. DAN
Maxim BIRIUCOV
Český svaz karate
Taisia BIRIUCOVÁ
1. DAN
Taisia BIRIUCOVÁ
Český svaz karate
Jiří BÍZEK
1. DAN
Jiří BÍZEK
Český svaz karate
Vojtěch BÍZEK
1. DAN
Vojtěch BÍZEK
Český svaz karate
Robert BLAŽEK
1. DAN
Robert BLAŽEK
Český svaz karate
Ondřej BLÍN
1. DAN
Ondřej BLÍN
Český svaz karate
Ing. Karel BOČEK
1. DAN
Ing. Karel BOČEK
Český svaz karate JKA
Ondřej BOSÁK
1. DAN
Ondřej BOSÁK
Český svaz karate JKA
Kristína BOSÁKOVÁ
1. DAN
Kristína BOSÁKOVÁ
Český svaz karate JKA
Jiří BOUBLÍK
1. DAN
Jiří BOUBLÍK
Český svaz karate
Daniel BREJCHA
1. DAN
Daniel BREJCHA
Český svaz karate
Denisa BREJCHOVÁ
1. DAN
Denisa BREJCHOVÁ
Český svaz karate
Josef BRODNÍČEK
1. DAN
Josef BRODNÍČEK
Český svaz karate
Markéta BROŽOVÁ
1. DAN
Markéta BROŽOVÁ
Český svaz karate JKA
Kateřina BRUCKNEROVÁ
1. DAN
Kateřina BRUCKNEROVÁ
Český svaz karate JKA
Tomáš BŘÍZA
1. DAN
Tomáš BŘÍZA
Český svaz karate
Jan BUDAŘ
1. DAN
Jan BUDAŘ
Český svaz karate JKA
Ing. Miroslav BUDÍN
1. DAN
Ing. Miroslav BUDÍN
Český svaz karate
Radek BUKOVANSKÝ
1. DAN
Radek BUKOVANSKÝ
Český svaz karate
Tomáš BURDÍK
1. DAN
Tomáš BURDÍK
Česká asociace tradičního karate
Monika BÜRGEROVÁ
1. DAN
Monika BÜRGEROVÁ
Český svaz karate
Ing. Pavel CELUNDA
1. DAN
Ing. Pavel CELUNDA
Český svaz karate JKA
Petra CÍFKOVÁ
1. DAN
Petra CÍFKOVÁ
Český svaz karate JKA
Miroslav COUFAL
1. DAN
Miroslav COUFAL
Česká asociace tradičního karate
Adriana CRHONKOVÁ
1. DAN
Adriana CRHONKOVÁ
Český svaz karate
Bc. Tereza CVINGEROVÁ
1. DAN
Bc. Tereza CVINGEROVÁ
Česká asociace kickboxu
Michal CVOLIGA
1. DAN
Michal CVOLIGA
Český svaz karate
Marie ČADOVÁ
1. DAN
Marie ČADOVÁ
Český svaz karate JKA
Bruno ČÁSLAVA
1. DAN
Bruno ČÁSLAVA
Český svaz karate
Jakub ČÁSTEČKA
1. DAN
Jakub ČÁSTEČKA
Česká asociace tradičního karate
Radek ČÁSTEČKA
1. DAN
Radek ČÁSTEČKA
Česká asociace tradičního karate
Jaroslav ČERVINKA
1. DAN
Jaroslav ČERVINKA
Český svaz karate
Ing.arch. Dominik DANĚK
1. DAN
Ing.arch. Dominik DANĚK
Český svaz karate JKA
Filip DITTRICH
1. DAN
Filip DITTRICH
Český svaz karate
František DOČEKAL
1. DAN
František DOČEKAL
Česká asociace tradičního karate
Antonín DOFFEK
1. DAN
Antonín DOFFEK
Český svaz karate
Aneta DOFFKOVÁ
1. DAN
Aneta DOFFKOVÁ
Český svaz karate
Petra DOHNALOVÁ
1. DAN
Petra DOHNALOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Dominik DOPIRÁK
1. DAN
Dominik DOPIRÁK
Česká asociace tradičního karate
Barbora DORŇÁKOVÁ
1. DAN
Barbora DORŇÁKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Karolína DOSTÁLOVÁ
1. DAN
Karolína DOSTÁLOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Jan DOUBEK
1. DAN
Jan DOUBEK
Česká asociace tradičního karate
Ing. Jiří DOUBEK
1. DAN
Ing. Jiří DOUBEK
Český svaz karate JKA
Daniel DRÁBEK
1. DAN
Daniel DRÁBEK
Český svaz karate
Martin DRÁBEK
1. DAN
Martin DRÁBEK
Český svaz karate
MUDr. Jaroslav DUBA
1. DAN
MUDr. Jaroslav DUBA
Česká asociace tradičního karate
Martin DUCHOŇ
1. DAN
Martin DUCHOŇ
Český svaz karate
Giang DUONG-THI-TRA
1. DAN
Giang DUONG-THI-TRA
Český svaz karate
Bohuslav DUŠEK
1. DAN
Bohuslav DUŠEK
Český svaz karate
Milan DUŠEK
1. DAN
Milan DUŠEK
Česká asociace kickboxu
Filip DVOŘÁK
1. DAN
Filip DVOŘÁK
Český svaz karate
Jan DVOŘÁK
1. DAN
Jan DVOŘÁK
Český svaz karate
Ing. Rostislav DVOŘÁK
1. DAN
Ing. Rostislav DVOŘÁK
Český svaz karate
Daniel ENGLER
1. DAN
Daniel ENGLER
Český svaz karate JKA
Bc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁ
1. DAN
Bc. Denisa ESSER-VANĚČKOVÁ
Český svaz karate
Mgr. Milan FERENC
1. DAN
Mgr. Milan FERENC
Český svaz karate JKA
Sára FERENCOVÁ
1. DAN
Sára FERENCOVÁ
Český svaz karate JKA
Petr FIALA
1. DAN
Petr FIALA
Český svaz karate Goju Ryu
Vladimír FIALA
1. DAN
Vladimír FIALA
Český svaz karate
Milan FILIP
1. DAN
Milan FILIP
Česká asociace tradičního karate
Adam FISTER
1. DAN
Adam FISTER
Česká asociace tradičního karate
Ing. Josef FOGL
1. DAN
Ing. Josef FOGL
Český svaz karate
Jakub FOLTÝN
1. DAN
Jakub FOLTÝN
Český svaz karate JKA
Matěj FORMÁNEK
1. DAN
Matěj FORMÁNEK
Český svaz karate JKA
Sabina FORSTOVÁ
1. DAN
Sabina FORSTOVÁ
Český svaz karate Goju Ryu
Michal FOTR
1. DAN
Michal FOTR
Český svaz karate
Mgr. Jan FRÁNA
1. DAN
Mgr. Jan FRÁNA
Česká asociace kickboxu
Adéla FRANKOVÁ
1. DAN
Adéla FRANKOVÁ
Český svaz karate JKA
Marek FRINTA
1. DAN
Marek FRINTA
Český svaz karate
MUDr. Vítězslav FRONK
1. DAN
MUDr. Vítězslav FRONK
Český svaz karate
Milan FÜRST
1. DAN
Milan FÜRST
Český svaz karate
Martin GALDA
1. DAN
Martin GALDA
Česká asociace tradičního karate
Michal GALUŠKA
1. DAN
Michal GALUŠKA
Český svaz karate
Jindřich GEISLER
1. DAN
Jindřich GEISLER
Český svaz karate
Mgr. Michal GERŽA
1. DAN
Mgr. Michal GERŽA
Česká asociace tradičního karate
Jan GIBAS
1. DAN
Jan GIBAS
Český svaz karate
Štefan GONDEK
1. DAN
Štefan GONDEK
SKIF CZ
Ing. Daniel GOSPODINOV
1. DAN
Ing. Daniel GOSPODINOV
Český svaz karate
Michal GREPL
1. DAN
Michal GREPL
Český svaz karate
Ing. Jana GROMESOVÁ
1. DAN
Ing. Jana GROMESOVÁ
Český svaz karate
Miroslav GRUBER
1. DAN
Miroslav GRUBER
Český svaz karate
Dan GRYGÁREK
1. DAN
Dan GRYGÁREK
Český svaz karate
Tim HA
1. DAN
Tim HA
Český svaz karate
Tomáš HÁJEK
1. DAN
Tomáš HÁJEK
Česká asociace tradičního karate
Ing. Petr HÁLA
1. DAN
Ing. Petr HÁLA
Český svaz karate JKA
Jiří HALADA
1. DAN
Jiří HALADA
Český svaz karate JKA
Martin HÁNA
1. DAN
Martin HÁNA
Český svaz karate JKA
SKIF CZ
Tomáš HÁNA
1. DAN
Tomáš HÁNA
Český svaz karate JKA
SKIF CZ
David HANUS
1. DAN
David HANUS
Český svaz karate
Tomáš HANZL
1. DAN
Tomáš HANZL
Česká asociace tradičního karate
Anna HARRIES
1. DAN
Anna HARRIES
Český svaz karate
Ondřej HAŠA
1. DAN
Ondřej HAŠA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Jiří HAVEL
1. DAN
Jiří HAVEL
Český svaz karate JKA
David HERIAN
1. DAN
David HERIAN
SKIF CZ
Ing. Tomáš HEŘMAN
1. DAN
Ing. Tomáš HEŘMAN
Český svaz karate
Kateřina HEŘMANOVÁ
1. DAN
Kateřina HEŘMANOVÁ
Český svaz karate JKA
Tomáš HESS
1. DAN
Tomáš HESS
Český svaz karate
Pavel HLUCHÝ
1. DAN
Pavel HLUCHÝ
Český svaz karate
Jiří HODÍK
1. DAN
Jiří HODÍK
Český svaz karate
Ivo HOFFMAN
1. DAN
Ivo HOFFMAN
Český svaz karate
Jakub HOLOTÍK
1. DAN
Jakub HOLOTÍK
Česká asociace tradičního karate
Zuzana HOLUBCOVÁ
1. DAN
Zuzana HOLUBCOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Ing. Lukáš HONC
1. DAN
Ing. Lukáš HONC
Český svaz karate
Lukáš HONZÍK
1. DAN
Lukáš HONZÍK
Český svaz karate
Mgr. Jan HORÁČEK
1. DAN
Mgr. Jan HORÁČEK
SKIF CZ
Lukáš HORÁK
1. DAN
Lukáš HORÁK
Česká asociace tradičního karate
Matěj HORÁK
1. DAN
Matěj HORÁK
Česká asociace tradičního karate
Zdeněk HORČIČKA
1. DAN
Zdeněk HORČIČKA
Česká asociace tradičního karate
Zdislava HORNÁ
1. DAN
Zdislava HORNÁ
Česká asociace tradičního karate
Filip HORŇÁK
1. DAN
Filip HORŇÁK
Český svaz karate
Daniel HORT
1. DAN
Daniel HORT
Český svaz karate
Milan HOUSER
1. DAN
Milan HOUSER
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Jan HOUŽVIČKA
1. DAN
Jan HOUŽVIČKA
Český svaz karate JKA
Ing. Hana HRABCOVÁ
1. DAN
Ing. Hana HRABCOVÁ
SKIF CZ
Luděk HRADECKÝ
1. DAN
Luděk HRADECKÝ
Česká asociace tradičního karate
Pavel HROCH
1. DAN
Pavel HROCH
Český svaz karate
MUDr. Jan HUMPLÍK
1. DAN
MUDr. Jan HUMPLÍK
Český svaz karate
Bc. Kateřina HURDÁLKOVÁ Dis.
1. DAN
Bc. Kateřina HURDÁLKOVÁ Dis.
SKIF CZ
Tomáš CHLUBNA
1. DAN
Tomáš CHLUBNA
Česká asociace tradičního karate
Stanislav CHOVANEC
1. DAN
Stanislav CHOVANEC
Česká asociace tradičního karate
Martin CHRÁSTECKÝ
1. DAN
Martin CHRÁSTECKÝ
Česká asociace tradičního karate
Ing. Roman CHUDÁČEK
1. DAN
Ing. Roman CHUDÁČEK
Česká asociace tradičního karate
Nikola CHYBÍKOVÁ
1. DAN
Nikola CHYBÍKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
David CHÝLEK
1. DAN
David CHÝLEK
Česká asociace tradičního karate
Jaroslav CHYTKA
1. DAN
Jaroslav CHYTKA
Česká asociace tradičního karate
Jindřich IBL
1. DAN
Jindřich IBL
Český svaz karate
Martin IŠTVÁNEK
1. DAN
Martin IŠTVÁNEK
Český svaz karate Goju Ryu
Stanislav IŠTVÁNEK
1. DAN
Stanislav IŠTVÁNEK
Český svaz karate Goju Ryu
Antonello IZZI
1. DAN
Antonello IZZI
Česká asociace tradičního karate
Regina JAKUBOVÁ
1. DAN
Regina JAKUBOVÁ
Česká asociace tradičního karate
PhD. Antonín JANÁSEK
1. DAN
PhD. Antonín JANÁSEK
Česká asociace tradičního karate
Jiří JANDA
1. DAN
Jiří JANDA
Český svaz karate JKA
Petr JANDA
1. DAN
Petr JANDA
Český svaz karate
Adam JANEK
1. DAN
Adam JANEK
Česká asociace kickboxu
Petr JANÍK
1. DAN
Petr JANÍK
Česká asociace tradičního karate
Andrea JANÍKOVÁ
1. DAN
Andrea JANÍKOVÁ
Český svaz karate
SKIF CZ
Luděk JANOŠEK
1. DAN
Luděk JANOŠEK
Český svaz karate
JUDr. Lubomír JANOUŠEK
1. DAN
JUDr. Lubomír JANOUŠEK
Český svaz karate
Ing. Tomáš JANUŠKA
1. DAN
Ing. Tomáš JANUŠKA
Česká asociace tradičního karate
Miroslava JANUŠKOVÁ
1. DAN
Miroslava JANUŠKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Roman JAVORSKÝ
1. DAN
Roman JAVORSKÝ
Český svaz karate
Daniel JENDRZEJ
1. DAN
Daniel JENDRZEJ
Český svaz karate
Kateřina JEŘÁBKOVÁ
1. DAN
Kateřina JEŘÁBKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Veronika JEŽÍKOVÁ
1. DAN
Veronika JEŽÍKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Michal JIROUT
1. DAN
Michal JIROUT
Český svaz karate
Ján JORDAN
1. DAN
Ján JORDAN
Český svaz karate Goju Ryu
Adéla JŮNOVÁ
1. DAN
Adéla JŮNOVÁ
Český svaz karate
Kryštof JURČA
1. DAN
Kryštof JURČA
Česká asociace tradičního karate
Aneta JURYGÁČKOVÁ
1. DAN
Aneta JURYGÁČKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Michaela KALINOVÁ
1. DAN
Michaela KALINOVÁ
Český svaz karate JKA
Ing. Veronika KAMENSKÁ
1. DAN
Ing. Veronika KAMENSKÁ
Česká asociace tradičního karate
Jakub KAREŠ
1. DAN
Jakub KAREŠ
Česká asociace tradičního karate
Iveta KAREŠOVÁ-DUSILOVÁ
1. DAN
Iveta KAREŠOVÁ-DUSILOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Arsenij KARPOW
1. DAN
Arsenij KARPOW
Česká asociace tradičního karate
Jan KAŠPAR
1. DAN
Jan KAŠPAR
Český svaz karate
Petr KAŠPÁREK
1. DAN
Petr KAŠPÁREK
Česká asociace tradičního karate
Martina KAVÁLKOVÁ
1. DAN
Martina KAVÁLKOVÁ
Český svaz karate
Jan KAZDA
1. DAN
Jan KAZDA
Česká asociace kickboxu
Petr KAZDA
1. DAN
Petr KAZDA
Česká asociace kickboxu
Kateřina KELÁRKOVÁ
1. DAN
Kateřina KELÁRKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Pavel KERNAŠEVIČ
1. DAN
Pavel KERNAŠEVIČ
Český svaz karate
Jáchym KESL
1. DAN
Jáchym KESL
Česká Asociace Budo Karate
Pavel KIKLOŠ
1. DAN
Pavel KIKLOŠ
Česká asociace tradičního karate
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ
1. DAN
Alice-Jana KIRSCHNEROVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Vladislav KIS
1. DAN
Vladislav KIS
Český svaz karate
Miroslav KLEINER
1. DAN
Miroslav KLEINER
Český svaz karate
Květa KLEMENTOVÁ
1. DAN
Květa KLEMENTOVÁ
Český svaz karate
Jakub KLÍMA
1. DAN
Jakub KLÍMA
Český svaz karate
Bc. Ladislav KLIMENT
1. DAN
Bc. Ladislav KLIMENT
Český svaz karate JKA
Filip-Oliver KLIMOSZEK
1. DAN
Filip-Oliver KLIMOSZEK
Český svaz karate
Jiří KLINER
1. DAN
Jiří KLINER
Český svaz karate JKA
Ing. Milan KLUKÁČEK
1. DAN
Ing. Milan KLUKÁČEK
Český svaz karate
Vlastimil KOCOUREK
1. DAN
Vlastimil KOCOUREK
Česká asociace tradičního karate
Naděžda KOČANDRLOVÁ
1. DAN
Naděžda KOČANDRLOVÁ
Český svaz karate
Jindřich KOČÍ
1. DAN
Jindřich KOČÍ
Český svaz karate JKA
Vojtěch KOČÍ
1. DAN
Vojtěch KOČÍ
Český svaz karate
Barbora KOČTÁŘOVÁ
1. DAN
Barbora KOČTÁŘOVÁ
Český svaz karate Goju Ryu
Jiří KOHÁK
1. DAN
Jiří KOHÁK
Český svaz karate
Alena KOHOUTOVÁ
1. DAN
Alena KOHOUTOVÁ
Česká asociace kickboxu
Vlastimil KOLAJA
1. DAN
Vlastimil KOLAJA
Česká asociace tradičního karate
Adéla KOŇAŘÍKOVÁ
1. DAN
Adéla KOŇAŘÍKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Sára KONEČNÁ
1. DAN
Sára KONEČNÁ
Český svaz karate JKA
Filip KONEČNÝ
1. DAN
Filip KONEČNÝ
Český svaz karate JKA
Vojtěch KONOPA
1. DAN
Vojtěch KONOPA
Český svaz karate
Josef KOPAČ
1. DAN
Josef KOPAČ
Český svaz karate JKA
Libor KOPECKÝ
1. DAN
Libor KOPECKÝ
Česká asociace tradičního karate
Radomír KOPECKÝ
1. DAN
Radomír KOPECKÝ
Česká asociace tradičního karate
Bc. Hana KOROTWITCHKOVA
1. DAN
Bc. Hana KOROTWITCHKOVA
Český svaz karate
Vojtěch KOŘÉNEK
1. DAN
Vojtěch KOŘÉNEK
Česká asociace tradičního karate
Ondřej KOŠŤÁL
1. DAN
Ondřej KOŠŤÁL
Český svaz karate
Ing. Břetislav KOTYZA
1. DAN
Ing. Břetislav KOTYZA
Česká asociace tradičního karate
Jan KOUDELKA
1. DAN
Jan KOUDELKA
Český svaz karate
Alex KOZUBAL
1. DAN
Alex KOZUBAL
Český svaz karate
Jakub KRABICA
1. DAN
Jakub KRABICA
Česká asociace tradičního karate
Josef KRATOCHVÍL
1. DAN
Josef KRATOCHVÍL
Český svaz karate
Tereza KRATOCHVÍLOVÁ
1. DAN
Tereza KRATOCHVÍLOVÁ
SKIF CZ
Chris-Leon KREČMER
1. DAN
Chris-Leon KREČMER
Česká asociace tradičního karate
Simon KREČMER
1. DAN
Simon KREČMER
Česká asociace tradičního karate
Jiří KREJCAR
1. DAN
Jiří KREJCAR
Český svaz karate JKA
Bc. David KREJČA
1. DAN
Bc. David KREJČA
Český svaz karate
Štěpán KREJČÍK
1. DAN
Štěpán KREJČÍK
Český svaz karate JKA
Radim KRETÍK
1. DAN
Radim KRETÍK
Česká asociace tradičního karate
Alena KRETÍKOVÁ
1. DAN
Alena KRETÍKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Martin KRIŠTOF
1. DAN
Martin KRIŠTOF
Český svaz karate JKA
Mgr. Michal KRIŠTOF
1. DAN
Mgr. Michal KRIŠTOF
Český svaz karate Goju Ryu
Jakub KROULÍK
1. DAN
Jakub KROULÍK
Český svaz karate
Vladislav KROUTIL
1. DAN
Vladislav KROUTIL
Český svaz karate JKA
Stanislav KRTEK
1. DAN
Stanislav KRTEK
SKIF CZ
Vendula KRUPOVÁ
1. DAN
Vendula KRUPOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Bc. Vlasta KRÚŽEKOVÁ
1. DAN
Bc. Vlasta KRÚŽEKOVÁ
Český svaz karate Goju Ryu
Vojtěch KRŮŽELA
1. DAN
Vojtěch KRŮŽELA
Česká asociace tradičního karate
Ing. David KRYBUS
1. DAN
Ing. David KRYBUS
Česká asociace tradičního karate
Simona KRYSLOVÁ
1. DAN
Simona KRYSLOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Veronika KŘIVÁKOVÁ
1. DAN
Veronika KŘIVÁKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Matěj KŘÍŽEK
1. DAN
Matěj KŘÍŽEK
Česká asociace tradičního karate
Sabina KŘÍŽOVÁ
1. DAN
Sabina KŘÍŽOVÁ
Český svaz karate
Pavlína KŘUPALOVÁ
1. DAN
Pavlína KŘUPALOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Jaromír KUBÁT
1. DAN
Jaromír KUBÁT
Český svaz karate
Ing. Petr KUBEŠ
1. DAN
Ing. Petr KUBEŠ
Český svaz karate JKA
Petr KUBIČKA
1. DAN
Petr KUBIČKA
Český svaz karate
Samuel KUBINA
1. DAN
Samuel KUBINA
Český svaz karate
Michal KUBINEC
1. DAN
Michal KUBINEC
Český svaz karate JKA
Erik KUBÍNI
1. DAN
Erik KUBÍNI
Český svaz karate
David KUČERA
1. DAN
David KUČERA
Český svaz karate
David KUČERA
1. DAN
David KUČERA
Český svaz karate
Martin KULÍK
1. DAN
Martin KULÍK
Český svaz karate
Petr KUNDRÁT
1. DAN
Petr KUNDRÁT
Český svaz karate
Eva KUPSOVÁ
1. DAN
Eva KUPSOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Miroslava KURKOVÁ
1. DAN
Miroslava KURKOVÁ
Český svaz karate
Mgr. Rostislav KUTHAN
1. DAN
Mgr. Rostislav KUTHAN
Český svaz karate
Jakub KUŽELA
1. DAN
Jakub KUŽELA
Česká asociace tradičního karate
Lenka LABAJOVÁ
1. DAN
Lenka LABAJOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Šimon LABIŠ
1. DAN
Šimon LABIŠ
Česká asociace tradičního karate
Barbora LACINOVÁ
1. DAN
Barbora LACINOVÁ
Český svaz karate
Ing. Lenka LACINOVÁ
1. DAN
Ing. Lenka LACINOVÁ
Český svaz karate
Martin LÁCHA
1. DAN
Martin LÁCHA
Český svaz karate
Radek LÁCHA
1. DAN
Radek LÁCHA
Český svaz karate
Mgr Jiří LAJNER
1. DAN
Mgr Jiří LAJNER
Český svaz karate JKA
Tomáš LANG
1. DAN
Tomáš LANG
Česká asociace tradičního karate
Jaroslav LEŠŇANSKÝ
1. DAN
Jaroslav LEŠŇANSKÝ
Český svaz karate
Šimon LEV
1. DAN
Šimon LEV
Český svaz karate JKA
Petra LEVÁ-STRNADOVÁ
1. DAN
Petra LEVÁ-STRNADOVÁ
Český svaz karate
Adéla LEZNOVÁ
1. DAN
Adéla LEZNOVÁ
SKIF CZ
Jitka LIĎÁKOVÁ
1. DAN
Jitka LIĎÁKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Bc. Luděk LINHA
1. DAN
Bc. Luděk LINHA
Český svaz karate
Miroslav LINK
1. DAN
Miroslav LINK
Český svaz karate
Pavel LUST
1. DAN
Pavel LUST
Český svaz karate JKA
Eva LYSOŇKOVÁ
1. DAN
Eva LYSOŇKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Jana LYSOŇKOVÁ
1. DAN
Jana LYSOŇKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
David LŽIČAŘ
1. DAN
David LŽIČAŘ
Český svaz karate
Josef MACOUN
1. DAN
Josef MACOUN
Český svaz karate JKA
Denis MÁČAL
1. DAN
Denis MÁČAL
Česká asociace tradičního karate
Jiří MACH
1. DAN
Jiří MACH
Český svaz karate JKA
Bára MALČÁNKOVÁ
1. DAN
Bára MALČÁNKOVÁ
Český svaz karate JKA
Matyáš MALÝ
1. DAN
Matyáš MALÝ
Český svaz karate
Natálie MAŇÁKOVÁ
1. DAN
Natálie MAŇÁKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
František MAREK
1. DAN
František MAREK
Český svaz karate
Mgr. Ladislav MAREŠ
1. DAN
Mgr. Ladislav MAREŠ
SKIF CZ
Olívie MARKOVÁ
1. DAN
Olívie MARKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Aneta MARKUŠOVÁ
1. DAN
Aneta MARKUŠOVÁ
Český svaz karate
Vít MARTÍNEK
1. DAN
Vít MARTÍNEK
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Vít MASAŘ
1. DAN
Vít MASAŘ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Vít MASOPUST MBA
1. DAN
Vít MASOPUST MBA
Česká asociace kickboxu
Jarmila MASOPUSTOVÁ
1. DAN
Jarmila MASOPUSTOVÁ
Český svaz karate JKA
Jindřich MAŠLÁŇ
1. DAN
Jindřich MAŠLÁŇ
Česká asociace tradičního karate
Vojtěch MAŠLÁŇ
1. DAN
Vojtěch MAŠLÁŇ
Česká asociace tradičního karate
Adéla MATOUŠKOVÁ
1. DAN
Adéla MATOUŠKOVÁ
Český svaz karate JKA
Adéla MATUŠKOVÁ
1. DAN
Adéla MATUŠKOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Lukáš MAULE
1. DAN
Lukáš MAULE
Český svaz karate
Ing. Marek MEDVE
1. DAN
Ing. Marek MEDVE
Český svaz karate
Luděk MELICH
1. DAN
Luděk MELICH
Český svaz karate
Petr MICHONĚK
1. DAN
Petr MICHONĚK
Česká asociace tradičního karate
Pavel MIKEŠ
1. DAN
Pavel MIKEŠ
Český svaz karate
Ing. Filip MILER
1. DAN
Ing. Filip MILER
Český svaz karate
Mgr. Lucie MLEJNKOVÁ
1. DAN
Mgr. Lucie MLEJNKOVÁ
Česká asociace kickboxu
Ladislav MORÁVEK
1. DAN
Ladislav MORÁVEK
Český svaz karate
Eva MOTLOVÁ
1. DAN
Eva MOTLOVÁ
Český svaz karate
Paula MOVIARI Ing.
1. DAN
Paula MOVIARI Ing.
SKIF CZ
Filip MRÁZEK
1. DAN
Filip MRÁZEK
Český svaz karate
ing. Pavel MRTKA
1. DAN
ing. Pavel MRTKA
Česká asociace tradičního karate
Jakub MÜLLER
1. DAN
Jakub MÜLLER
Český svaz karate
Jan MÜLLER
1. DAN
Jan MÜLLER
Český svaz karate
Danil NAFIKOV
1. DAN
Danil NAFIKOV
Český svaz karate JKA
Nela NAVRÁTILOVÁ
1. DAN
Nela NAVRÁTILOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Monika NEDAVAŠKOVÁ
1. DAN
Monika NEDAVAŠKOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Tomáš NECHYBA
1. DAN
Tomáš NECHYBA
Český svaz karate
Ludmila NENTWICH
1. DAN
Ludmila NENTWICH
Český svaz karate
SKIF CZ
Ing. Evžen NESROVNAL
1. DAN
Ing. Evžen NESROVNAL
Český svaz karate JKA
Mgr. Jitka NEZVALOVÁ
1. DAN
Mgr. Jitka NEZVALOVÁ
Česká asociace tradičního karate
David NOVÁK
1. DAN
David NOVÁK
SKIF CZ
Ing. Petr NOVÁK
1. DAN
Ing. Petr NOVÁK
Český svaz karate
Iva NOVÁKOVÁ
1. DAN
Iva NOVÁKOVÁ
SKIF CZ
Mgr. Petra NOVÁKOVÁ
1. DAN
Mgr. Petra NOVÁKOVÁ
Český svaz karate
Pavel NOVOTNÝ
1. DAN
Pavel NOVOTNÝ
Český svaz karate
Miroslav ODLOŽILÍK
1. DAN
Miroslav ODLOŽILÍK
Český svaz karate Goju Ryu
Amálie ONDROUŠKOVÁ
1. DAN
Amálie ONDROUŠKOVÁ
Český svaz karate
Jiří ONDRUŠEK
1. DAN
Jiří ONDRUŠEK
Česká asociace tradičního karate
Petr OPLETAL
1. DAN
Petr OPLETAL
Česká asociace tradičního karate
Jan OSTŘÍŽEK
1. DAN
Jan OSTŘÍŽEK
Česká asociace tradičního karate
Marcela OWENS
1. DAN
Marcela OWENS
Český svaz karate JKA
Ladislav PACÁK
1. DAN
Ladislav PACÁK
Český svaz karate Goju Ryu
Robert PACÁK
1. DAN
Robert PACÁK
Český svaz karate
Richard PAIL
1. DAN
Richard PAIL
Český svaz karate
Petr PAROUBEK
1. DAN
Petr PAROUBEK
Český svaz karate
Ing. Andrea PASTORKOVÁ
1. DAN
Ing. Andrea PASTORKOVÁ
Český svaz karate
Hynek PAŠTĚKA
1. DAN
Hynek PAŠTĚKA
Český svaz karate JKA
Lucie PATEROVÁ
1. DAN
Lucie PATEROVÁ
Český svaz karate
Radka-Johana PATEROVÁ
1. DAN
Radka-Johana PATEROVÁ
Český svaz karate
Matěj PAVEL
1. DAN
Matěj PAVEL
Český svaz karate
Božena PAVLASOVÁ
1. DAN
Božena PAVLASOVÁ
SKIF CZ
Michal PAVLÍK
1. DAN
Michal PAVLÍK
Česká asociace tradičního karate
Zdeněk PAVLÍK
1. DAN
Zdeněk PAVLÍK
Česká asociace tradičního karate
Ondřej PAZDERA
1. DAN
Ondřej PAZDERA
Český svaz karate JKA
Adam PĚCH
1. DAN
Adam PĚCH
Český svaz karate JKA
Jitka PECHANOVÁ
1. DAN
Jitka PECHANOVÁ
Český svaz karate JKA
Petr PĚKNIC
1. DAN
Petr PĚKNIC
Český svaz karate JKA
Lucie PETRUŠKOVÁ
1. DAN
Lucie PETRUŠKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Lenka PETŘEKOVÁ
1. DAN
Lenka PETŘEKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Tomáš PICH
1. DAN
Tomáš PICH
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Michal PIŠŤÁČEK
1. DAN
Michal PIŠŤÁČEK
Česká asociace tradičního karate
Tomáš PLACHÝ
1. DAN
Tomáš PLACHÝ
Český svaz karate JKA
Tereza PLÁŠKOVÁ
1. DAN
Tereza PLÁŠKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Václav PLECER
1. DAN
Václav PLECER
Český svaz karate
Zdeněk PLEVA
1. DAN
Zdeněk PLEVA
Český svaz karate
Jaroslav PLHÁK
1. DAN
Jaroslav PLHÁK
Český svaz karate JKA
Viktor PLOCH
1. DAN
Viktor PLOCH
Český svaz karate
Filip POHL
1. DAN
Filip POHL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Eliška POKORNÁ
1. DAN
Eliška POKORNÁ
Český svaz karate
Michal POKORNÝ
1. DAN
Michal POKORNÝ
Český svaz karate JKA
Vít POKORNÝ
1. DAN
Vít POKORNÝ
Česká asociace tradičního karate
Filip POPELKA
1. DAN
Filip POPELKA
Česká asociace tradičního karate
Pavel POŠÁR
1. DAN
Pavel POŠÁR
Český svaz karate
Ondřej PRDA
1. DAN
Ondřej PRDA
Česká asociace tradičního karate
Olda PROCHÁZKA
1. DAN
Olda PROCHÁZKA
Český svaz karate JKA
PhDr. Mgr. Roman PROCHÁZKA Ph.D.
1. DAN
PhDr. Mgr. Roman PROCHÁZKA Ph.D.
SKIF CZ
Jáchym PROKOP
1. DAN
Jáchym PROKOP
Česká asociace tradičního karate
Petr PRŮCHA
1. DAN
Petr PRŮCHA
Český svaz karate
Mikuláš PŘECECHTĚL
1. DAN
Mikuláš PŘECECHTĚL
Česká asociace tradičního karate
Josefína PŘECECHTĚLOVÁ
1. DAN
Josefína PŘECECHTĚLOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Martina PŘECECHTĚLOVÁ
1. DAN
Martina PŘECECHTĚLOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Martin PŘECH
1. DAN
Martin PŘECH
Český svaz karate JKA
Michael PŠÁNSKÝ
1. DAN
Michael PŠÁNSKÝ
Český svaz karate JKA
Eva RADOVÁ
1. DAN
Eva RADOVÁ
Český svaz karate
Jan RAMEŠ
1. DAN
Jan RAMEŠ
Český svaz karate
Květa RAMEŠOVÁ
1. DAN
Květa RAMEŠOVÁ
Český svaz karate
Zuzana RANDÁKOVÁ
1. DAN
Zuzana RANDÁKOVÁ
Český svaz karate
Ing Emil RASCHKA
1. DAN
Ing Emil RASCHKA
Český svaz karate JKA
Beata REGULIOVÁ
1. DAN
Beata REGULIOVÁ
SKIF CZ
Tereza REYNELTOVÁ
1. DAN
Tereza REYNELTOVÁ
Český svaz karate
Mgr. Lenka ROUDNICKÁ
1. DAN
Mgr. Lenka ROUDNICKÁ
Český svaz karate
Martin RUBEŠ
1. DAN
Martin RUBEŠ
Český svaz karate
Aneta RŮŽIČKOVÁ
1. DAN
Aneta RŮŽIČKOVÁ
Český svaz karate
Matěj RÝPAL
1. DAN
Matěj RÝPAL
Česká asociace tradičního karate
Mgr. Pavel RYŠAVÝ
1. DAN
Mgr. Pavel RYŠAVÝ
Český svaz karate JKA
Petr ŘEHÁK
1. DAN
Petr ŘEHÁK
Český svaz karate JKA
Štěpán ŘEZNÍČEK
1. DAN
Štěpán ŘEZNÍČEK
Český svaz karate
Karolína ŘEZNÍČKOVÁ
1. DAN
Karolína ŘEZNÍČKOVÁ
Český svaz karate
Ing. Veronika ŘEŽÁBKOVÁ
1. DAN
Ing. Veronika ŘEŽÁBKOVÁ
Český svaz karate
Ondřej SABOL
1. DAN
Ondřej SABOL
Česká asociace tradičního karate
Daniel SADKE
1. DAN
Daniel SADKE
Český svaz karate JKA
Vladimír SAMEC
1. DAN
Vladimír SAMEC
Český svaz karate JKA
Karel SAMEK
1. DAN
Karel SAMEK
Český svaz karate JKA
Monika SATINOVÁ
1. DAN
Monika SATINOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Miroslava SCHUBERTOVÁ
1. DAN
Miroslava SCHUBERTOVÁ
SKIF CZ
Tereza SIKOROVÁ
1. DAN
Tereza SIKOROVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Oliver SIMON
1. DAN
Oliver SIMON
Český svaz karate JKA
Tereza SIROVÁ
1. DAN
Tereza SIROVÁ
Český svaz karate
SKIF CZ
Petr SKALNÍK
1. DAN
Petr SKALNÍK
Český svaz karate Goju Ryu
Petra SKOUPILOVÁ
1. DAN
Petra SKOUPILOVÁ
Český svaz karate JKA
Jakub SKŘINAŘ
1. DAN
Jakub SKŘINAŘ
Česká asociace tradičního karate
Adam SLÁDEČEK
1. DAN
Adam SLÁDEČEK
Český svaz karate
Jan SLEZÁK
1. DAN
Jan SLEZÁK
Český svaz karate
Miroslav SLEZÁK
1. DAN
Miroslav SLEZÁK
Česká asociace tradičního karate
Roman SLIWKA
1. DAN
Roman SLIWKA
Český svaz karate Goju Ryu
Lucie SLOVÁČKOVÁ
1. DAN
Lucie SLOVÁČKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
David SMOLÁK
1. DAN
David SMOLÁK
Český svaz karate JKA
Filip SMUTNÝ
1. DAN
Filip SMUTNÝ
Český svaz karate
Miroslav SOBEK
1. DAN
Miroslav SOBEK
SKIF CZ
Zuzana SOKOLOVÁ
1. DAN
Zuzana SOKOLOVÁ
Český svaz karate JKA
Filip SOLAŘ
1. DAN
Filip SOLAŘ
SKIF CZ
Lubomír SOUČEK
1. DAN
Lubomír SOUČEK
Český svaz karate
Josef SOUKUP
1. DAN
Josef SOUKUP
SKIF CZ
Matyáš SOUKUP
1. DAN
Matyáš SOUKUP
Český svaz karate JKA
Milan SOUKUP
1. DAN
Milan SOUKUP
Český svaz karate
Michaela SOUKUPOVÁ
1. DAN
Michaela SOUKUPOVÁ
Český svaz karate JKA
Miroslav SPÁČIL
1. DAN
Miroslav SPÁČIL
Český svaz karate
Michal SPĚVÁK
1. DAN
Michal SPĚVÁK
Český svaz karate
Mgr. Michal SPĚVÁK
1. DAN
Mgr. Michal SPĚVÁK
Český svaz karate
prof. Joachim SPIEGLER
1. DAN
prof. Joachim SPIEGLER
Český svaz karate
Anna STARÁ
1. DAN
Anna STARÁ
Česká asociace tradičního karate
Roman STÍSKAL
1. DAN
Roman STÍSKAL
Česká asociace tradičního karate
Martin STODOLA
1. DAN
Martin STODOLA
Český svaz karate
Jakub STUDENÝ
1. DAN
Jakub STUDENÝ
Český svaz karate JKA
David SŮKAL
1. DAN
David SŮKAL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Vojtěch SŮKAL
1. DAN
Vojtěch SŮKAL
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Jiří SÚKENÍK
1. DAN
Jiří SÚKENÍK
Český svaz karate
Mgr. Jiří SVOBODA
1. DAN
Mgr. Jiří SVOBODA
SKIF CZ
Josef SVOBODA
1. DAN
Josef SVOBODA
Český svaz karate
Ing. Stanislav SZKANDERA
1. DAN
Ing. Stanislav SZKANDERA
Český svaz karate Goju Ryu
Aneta ŠABOVÁ
1. DAN
Aneta ŠABOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Dominika ŠABOVÁ
1. DAN
Dominika ŠABOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Martina ŠÁCHOVÁ
1. DAN
Martina ŠÁCHOVÁ
Český svaz karate
Ing. Miroslav ŠÁLA CEMS MIM
1. DAN
Ing. Miroslav ŠÁLA CEMS MIM
Český svaz karate
Vladimír ŠEBEK
1. DAN
Vladimír ŠEBEK
Český svaz karate
Marek ŠEDIVÝ
1. DAN
Marek ŠEDIVÝ
SKIF CZ
Mgr. David ŠENKÝŘ
1. DAN
Mgr. David ŠENKÝŘ
Český svaz karate
Lucie ŠIKUDOVÁ
1. DAN
Lucie ŠIKUDOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Jiří ŠIKULA
1. DAN
Jiří ŠIKULA
SKIF CZ
Filip ŠIMÁNA
1. DAN
Filip ŠIMÁNA
Český svaz karate JKA
Pavla ŠIMONOVÁ
1. DAN
Pavla ŠIMONOVÁ
Český svaz karate
Jan ŠINDLER
1. DAN
Jan ŠINDLER
Český svaz karate
Mgr. Marek ŠÍR
1. DAN
Mgr. Marek ŠÍR
SKIF CZ
Viktor ŠKAŘUPA
1. DAN
Viktor ŠKAŘUPA
SKIF CZ
Klára ŠKAŘUPOVÁ
1. DAN
Klára ŠKAŘUPOVÁ
SKIF CZ
Alois ŠKEŘÍK
1. DAN
Alois ŠKEŘÍK
Česká asociace kickboxu
Michal ŠOLC
1. DAN
Michal ŠOLC
Český svaz karate
Ing. Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ
1. DAN
Ing. Ondřej ŠŤÁHLAVSKÝ
Český svaz karate
Eliška ŠTARMANNOVÁ
1. DAN
Eliška ŠTARMANNOVÁ
Český svaz karate
SKIF CZ
Kateřina ŠTECOVÁ
1. DAN
Kateřina ŠTECOVÁ
Český svaz karate
David ŠTEKL
1. DAN
David ŠTEKL
Český svaz karate
SKIF CZ
Vendula ŠTĚPÁNOVÁ
1. DAN
Vendula ŠTĚPÁNOVÁ
Český svaz karate
Radek ŠTĚRBA
1. DAN
Radek ŠTĚRBA
Česká asociace tradičního karate
JUDr Milan ŠTĚTINA
1. DAN
JUDr Milan ŠTĚTINA
Český svaz karate
Stanislav ŠTRAICHER
1. DAN
Stanislav ŠTRAICHER
Česká asociace kickboxu
Vladimír ŠVEC
1. DAN
Vladimír ŠVEC
Český svaz karate
Andrea ŠVRČKOVÁ
1. DAN
Andrea ŠVRČKOVÁ
Český svaz karate
Maroš TARAN
1. DAN
Maroš TARAN
Český svaz karate
Šimon TERČ
1. DAN
Šimon TERČ
Česká asociace tradičního karate
Kristýna TESAŘOVÁ
1. DAN
Kristýna TESAŘOVÁ
Český svaz karate JKA
Jáchym TINAVSKÝ
1. DAN
Jáchym TINAVSKÝ
Český svaz karate
Lukáš TOMANÍK
1. DAN
Lukáš TOMANÍK
Česká asociace tradičního karate
Pavel TOMEČEK
1. DAN
Pavel TOMEČEK
Česká asociace tradičního karate
Adrian-Daniel TROJOVSKÝ
1. DAN
Adrian-Daniel TROJOVSKÝ
Česká asociace tradičního karate
Magdaléna TRTÍKOVÁ
1. DAN
Magdaléna TRTÍKOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Mgr. Michal TRUČKA
1. DAN
Mgr. Michal TRUČKA
Česká asociace tradičního karate
Ester UBERALLOVÁ
1. DAN
Ester UBERALLOVÁ
SKIF CZ
Jiří VALOUŠEK
1. DAN
Jiří VALOUŠEK
Český svaz karate
Luboš VANKA
1. DAN
Luboš VANKA
Česká asociace kickboxu
Daniel VAŠEK
1. DAN
Daniel VAŠEK
Český svaz karate
Bc. Jaroslav VAŠEK
1. DAN
Bc. Jaroslav VAŠEK
Česká asociace tradičního karate
Petr VAŠEK
1. DAN
Petr VAŠEK
Český svaz karate
Dominika VAŠÍČKOVÁ
1. DAN
Dominika VAŠÍČKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Jan VAVŘENA
1. DAN
Jan VAVŘENA
Český svaz karate
David VEDRAL
1. DAN
David VEDRAL
Český svaz karate
Karel VEJVODA
1. DAN
Karel VEJVODA
Český svaz karate
Milan VESELÝ
1. DAN
Milan VESELÝ
Česká asociace kickboxu
Radek VESELÝ
1. DAN
Radek VESELÝ
Česká asociace tradičního karate
Pavel VEVERKA
1. DAN
Pavel VEVERKA
Český svaz karate
Tamara VIDOVÁ
1. DAN
Tamara VIDOVÁ
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Bc. Martin VIKTORIN
1. DAN
Bc. Martin VIKTORIN
Česká asociace kickboxu
Tomáš VLÁŠEK
1. DAN
Tomáš VLÁŠEK
Český svaz karate
Vojtěch VLČEK
1. DAN
Vojtěch VLČEK
Český svaz karate
Vojtěch VLČEK
1. DAN
Vojtěch VLČEK
Český svaz karate
Zdeněk VLČEK
1. DAN
Zdeněk VLČEK
Český svaz karate
Aleš VOCÁSEK
1. DAN
Aleš VOCÁSEK
Český svaz karate JKA
Alex VODIČKA
1. DAN
Alex VODIČKA
Český svaz karate
Český svaz karate Goju Ryu
Kristián VOJTÁŠ
1. DAN
Kristián VOJTÁŠ
Český svaz karate
SKIF CZ
Vladimír VOLRÁB
1. DAN
Vladimír VOLRÁB
Český svaz karate JKA
Jiří VRBA
1. DAN
Jiří VRBA
Česká asociace tradičního karate
Ing. Jan VYBÍHAL
1. DAN
Ing. Jan VYBÍHAL
Český svaz karate
Rudolf VYHNÁLEK
1. DAN
Rudolf VYHNÁLEK
Český svaz karate
Vladimír VYSTAVIL
1. DAN
Vladimír VYSTAVIL
SKIF CZ
Milan WAISR
1. DAN
Milan WAISR
SKIF CZ
Aneta ZÁBRANSKÁ
1. DAN
Aneta ZÁBRANSKÁ
Česká asociace tradičního karate
Martin ZÁBRANSKÝ
1. DAN
Martin ZÁBRANSKÝ
Česká asociace tradičního karate
MUDr. Lenka ZÁHORCOVÁ
1. DAN
MUDr. Lenka ZÁHORCOVÁ
Český svaz karate JKA
Bc. Mikuláš ZÁHOREC
1. DAN
Bc. Mikuláš ZÁHOREC
Český svaz karate JKA
Ted ZAHRADIL
1. DAN
Ted ZAHRADIL
Česká asociace tradičního karate
Michal ZÁZVORKA
1. DAN
Michal ZÁZVORKA
Český svaz karate
Miloslav ZDRAŽIL
1. DAN
Miloslav ZDRAŽIL
SKIF CZ
Roman ZELENÝ
1. DAN
Roman ZELENÝ
Český svaz karate JKA
Eliška ZEMANOVÁ
1. DAN
Eliška ZEMANOVÁ
Česká asociace kickboxu
Anna ZLÁMALOVÁ
1. DAN
Anna ZLÁMALOVÁ
Česká asociace tradičního karate
MUDr. Irena ZLATNÍKOVÁ
1. DAN
MUDr. Irena ZLATNÍKOVÁ
Česká asociace tradičního karate
Barbora ZNAMENÁČKOVÁ
1. DAN
Barbora ZNAMENÁČKOVÁ
Český svaz karate
Tomáš ZUZAŇÁK
1. DAN
Tomáš ZUZAŇÁK
Česká asociace tradičního karate
Andrea ŽÁKOVÁ
1. DAN
Andrea ŽÁKOVÁ
SKIF CZ
Bc. Zuzana ŽBÁNKOVÁ
1. DAN
Bc. Zuzana ŽBÁNKOVÁ
Český svaz karate JKA
Petra ŽEŽULKOVÁ
1. DAN
Petra ŽEŽULKOVÁ
Český svaz karate JKA
Matěj ŽLEBEK
1. DAN
Matěj ŽLEBEK
Česká asociace tradičního karate
ŽIVOT NA TATAMI
ŽIVOT V RINGU
ŽIVOT V KLECI